Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Wszyscy kochamy czas wakacji!
Serdecznie zapraszamy do wypoczynku na terenie Gminy Zblewo.
Mamy dla Was fantastyczne atrakcje, któe chcemy Wam pokazać. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcielby przedstawić swoją ofertę aktywnego wypoczynku na terenie naszej gminy. Napiszcie do nas (promocja@zblewo.pl), a my opowiemy o Was naszym Mieszkańcom, Turystom i Gościom.

KĄPIELISKO W JEZIORNIKU ZAPRASZA

opublikowano: 2 lipca 2021

  • jeziornik

W naszej gminie w bieżącym sezonie kąpielowym (podobnie jak w zeszłym roku) działa jedno kąpielisko – w Ośrodku Wypoczynkowym w Jeziorniku. Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwają tu ratownicy, a woda w kąpielisku jest regularnie badana przez służby epidemiologiczne. Zapraszamy i apelujemy, aby kapać się tylko w wyznaczonych do tego miejscach czyli na bezpiecznych kąpieliskach! Kąpielisko w Jeziorniku jest bezpłatne dla gości ośrodka.

DNI OTWARTE W GOSPODARSTWIE "LAWENDATODOBRO" w RADZIEJEWIE

opublikowano: 2 lipca 2021

  • lawenda

Na tę chwilę długo czekaliśmy! Gospodarstwo "Lawendatodobro" w Radziejewie powoli wypełnia się bogactwem lawendy. A Gospodarze tego niezwykłego miejsca serdecznie zapraszją: "Serdecznie zapraszamy Gości na pierwszy w sezonie 2021 Dzień Otwarty na naszym lawendowym polu. W sobotę i niedzielę 3-4 lipca będziemy na Was czekać w godz. 11:00-18:00 (..)

WAKACJE W GMINIE ZBLEWO: NURKUJ W JEZIORZE W TWARDYM DOLE!

opublikowano: 2 lipca 2021

  • nurkowanie

Czy wiecie, że dzięki współpracy naszego Ośrodka Wypoczynkowego w Twardym Dole z firmą Good Dive nad Jeziorem Niedackim powstała baza nurkowa? Baza to raj dla tych, którzy szukają świetnej wizury a oprócz flory i fauny chcą także skorzystać z pełnej, profesjonalnej obsługi. Dlaczego akurat w Twardym Dole? Odpowiedź jest prosta – nasze jezioro Niedackie jest uznawane za jedno z najpiękniejszych jezior pod względem flory i fauny na naszym wybrzeżu i przede wszystkim cechuje się wspaniałą widzialnością pod wodą.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne