Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

MOBILNY PUNKT SPISOWY W PIESIENICY

opublikowano: 26 sierpnia 2021

 • PIESIENICA

Drodzy Mieszkańcy, cieszymy się, że nasza propozycja mobilnych punktów spisowych w poszczególnych miejscowościach naszej Gminy spotyka się z Państwem uznaniem. Dlatego organizujemy kolejny już dyżur rachmistrzów dla mieszkańców sołectwa KAROLEWO w dniu 30.08.2021 r. (poniedziałek) w godz. od 16:00 – 18:00 w świetlicy wiejskiej w Piesienicy.

MOBILNY PUNKT SPISOWY W SEMLINIE

opublikowano: 23 sierpnia 2021

 • spis

Drodzy Mieszkańcy, cieszymy się, że nasza propozycja mobilnych punktów spisowych w poszczególnych miejscowościach naszej Gminy spotyka się z Państwem uznaniem. Dlatego organizujemy kolejny już dyżur rachmistrzów dla mieszkańców SEMLINA w dniu 25.08.2021r. (środa) w godz. od 16:00 – 18:00 w miejscowej świetlicy wiejskiej. 

MOBILNE PUNKTY SPISOWE W KOLEJNYCH MIEJSCOWOŚCIACH NASZEJ GMINY

opublikowano: 2 sierpnia 2021

 • spis

Drodzy Mieszkańcy, cieszymy się, że nasza propozycja mobilnych punktów spisowych w poszczególnych miejscowościach naszej Gminy spotyka się z Państwem uznaniem. Dlatego organizujemy dyżury rachmistrzów w kolejnych miejscowościach naszej Gminy. W najbliższym czasie mobilne punkty spisowe będą działały w następujących lokalizacjach...

DYŻUR RACHMISTRZA W KLESZCZEWIE I W JEZIERCACH

opublikowano: 23 lipca 2021

 • dyżur

Chcąc ułatwić Państwu dostępność i pomoc w szybkim i sprawnym wypełnieniu obowiązku spisowego, zorganizowaliśmy dyżur rachmistrza w kolejnych miejscowościach naszej gminy. W dniu 26.07.2021 (tj. poniedziałek) mieszkańcy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego rachmistrza: - w godzinach 9.00 do 12.00 w świetlicy wiejskiej w Jeziercach, a w godzinach 12.30 do 16.00 w starej remizie w Kleszczewie Kościerskim.

DYŻUR RACHMISTRZA W RADZIEJEWIE

opublikowano: 22 lipca 2021

 • spis

Urząd Gminy w Zblewie uprzejmie przypomina, że trwa spis powszechny ludności i mieszkań. Chcąc Państwu zapewnić jak najwyższą dostępność i fachową pomoc rozpoczynamy dyżury naszych rachmistrzów w terenie. Już w najbliższą niedzielę – 25 lipca – będziemy w RADZIEJEWIE. W godzinach 9:00 -14:00 w świetlicy wiejskiej w Radziejewie mieszkańcy będą mogli dokonać spisu u dyżurującego tam rachmistrza..

NIE ZAPOMNIJ! LOTERIA SPISOWA - TYLKO DO 7 LIPCA!

opublikowano: 7 lipca 2021

 • loteria

Tylko do 7 lipca można wziąć udział w loterii spisowej, w której można wygrać cenne nagrody – karty przedpłacone o wartości 1000 i 500 zł oraz samochód! Wystarczy spisać się przez Internet na stronie https://spis.gov.pl, wygenerować kod i zarejestrować go na stronie https://loteria.spis.gov.pl.

JAK ZWERYFIKOWAĆ RACHMISTRZA SPISOWEGO, GDY ZAPUKA DO TWOICH DRZWI?

opublikowano: 23 czerwca 2021

 • SPIS

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczynają wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. W  prosty sposób można sprawdzić tożsamość rachmistrza spisowego. Poproś rachmistrza aby wylegitymował się identyfikatorem i zweryfikuj jego tożsamość poprzez...

CO WARTO WIEDZIEĆ O IDENTYFIKATORZE RACHMISTRZA?

opublikowano: 22 czerwca 2021

 • spis

Już od jutra tj. od 23.06 br. rachmistrzowie spisowi zaczną odwiedzać respondentów, którzy do tej pory nie spisali się przez Internet, na infolinii lub w trakcie wywiadu telefonicznego. Rachmistrza, który odwiedza respondenta w celu przeprowadzenia wywiadu spisowego można poprosić o wylegitymowanie się oficjalnym identyfikatorem. Każdy rachmistrz powinien mieć go przy sobie i okazać na prośbę respondentowi.

OD 23 CZERWCA BR. RACHMISTRZOWIE SPISOWI ROZPOCZNĄ WYWIADY BEZPOŚREDNIE

opublikowano: 21 czerwca 2021

 • SPIS

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Co to oznacza? Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które nie spisały się samodzielnie przez Internet, nie spisały się na infolinii ani nie uczestniczyły w wywiadzie telefonicznym.

DODATKOWY NABÓR NA RACHMISTRZÓW SPISOWYCH W ZBLEWIE

opublikowano: 16 czerwca 2021

 • nabór

Wójt Artur Herold, który jest jednocześnie komisarzem spisowym w Zblewie, ogłasza dodatkowy otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych. To oni mają pomóc w zbieraniu danych. Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki: mieć ukończone 18 lat,cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

SPISAŁEŚ SIĘ PRZEZ INTERNET? SPRAWDŹ JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ W LOTERII!

opublikowano: 10 czerwca 2021

 • SPIS

Wziąłeś udział w spisie? Weź również udział w loterii i graj o nagrody. Po wypełnieniu formularza spisowego pobierz unikatowy 10-znakowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii i zarejestruj go na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/#formularz. Loteria podzielona jest na 6 etapów, w których rozlosowane zostaną karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 zł oraz finał – w którym do wygrania będzie 16 samochodów osobowych marki Toyota YARIS.  

JAK SPRAWDZIĆ TOŻSAMOŚĆ RACHMISTRZA?

opublikowano: 6 maja 2021

 • SPIS

W związku z rozpoczęciem pracy przez rachmistrzów telefonicznych od 4 maja br., informujemy w jaki sposób można zweryfikować jego tożsamość: poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/, poprzez kontakt z infolinią spisową numerem 22 279 99 99 (wybierz 1 – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań,  a następnie 2 – weryfikacja tożsamości rachmistrza).

OD 4 MAJA PRACĘ ROZPOCZYNAJĄ RACHMISTRZOWIE TELEFONICZNI

opublikowano: 4 maja 2021

 • RACHMISTRZ

Od 4 maja br. swoją pracę przez telefon rozpoczynają rachmistrzowie spisowi. Będą dzwonić z numeru 22 828 88 88.  Rachmistrz spisowy ma nadany oficjalny identyfikator wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe zawierający imię i nazwisko,  numer, godło, informację o przetwarzaniu danych osobowych. Tożsamość rachmistrza można sprawdzić na infolinii spisowej pod numerem 22 279 99 99 i również poprzez aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/

POMÓŻ SENIOROWI SPISAĆ SIĘ BEZPIECZNIE!

opublikowano: 26 kwietnia 2021

 • senior

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich  mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym) albo w formie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.

SPISAŁEŚ SIĘ JUŻ PRZEZ INTERNET? WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

opublikowano: 22 kwietnia 2021

 • SPIS

Wziąłeś udział w spisie? Weź również udział w loterii i graj o nagrody.  Po wypełnieniu formularza spisowego pobierz unikatowy 10-znakowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii. Zarejestruj otrzymany kod od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r. na stronie https://loteria.spis.gov.pl/. Oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS i sprawdź, czy wygrałeś!  Im szybciej zarejestrujesz się w loterii, tym więcej szans masz na wygraną!

KONKURS "DLACZEGO SIĘ LICZYMY?"

opublikowano: 14 kwietnia 2021

 • konkurs
Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej? Weź udział w konkursie związanym z odbywającym się właśnie Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań. Do wygrania cenne nagrody – dysk 1TB, bezprzewodowe głośniki JBL i inne.Aby wziąć udział konkursie należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”. Sposób realizacji – dowolny, czyli może to być wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp. Do konkursu uczeń może przystąpić indywidualnie, można też stworzyć zespół (maksymalnie 4-osobowy)

UWAGA - WAŻNE! JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPISIE?

opublikowano: 5 kwietnia 2021

 • SPIS

W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i jego wydłużeniem do 30 września br. uprzejmie informujemy, że podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis poprzez aplikację: kliknij tutaj  Przypominamy, że internetowo można się spisać również w urzędach gmin i wojewódzkich urzędach statystycznych na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach komputerowych przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

1 KWIETNIA RUSZA NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

opublikowano: 30 marca 2021

 • spis

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 przeprowadzony zostanie od 1 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r. Jest obowiązkowy i będzie realizowany za pomocą  interaktywnego formularza spisowego dostępnego na stronie Głównego Urzędu Statystycznego. Metody uzupełniające - to spis telefoniczny lub bezpośrednio przez rachmistrza spisowego.

TERMIN NABORU NA RACHMISTRZÓW SPISOWYCH PRZEDŁUŻONY DO 16 LUTEGO

opublikowano: 9 lutego 2021

 • nabór

Decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju zostaje przedłużony do 16 lutego 2021 r.

NABÓR NA RACHMISTRZÓW SPISOWYCH W ZBLEWIE JUŻ OGŁOSZONY!

opublikowano: 28 stycznia 2021

 • spis

Wójt Artur Herold, który jest jednocześnie komisarzem spisowym w Zblewie, ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych. To oni mają pomóc w zbieraniu danych. Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki: mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią (...)

SPIS POWSZECHNY 2021 - PODSTAWOWE INFORMACJE

opublikowano: 28 stycznia 2021

 • spis

Narodowy Spis Powszechny 2021 potrwa od 1 kwietnia do 30 czerwca, z możliwością przedłużenia terminu do 30 września 2021 r. według stanu na 31 marca 2021. Wiadomo, jaki zakres informacji o Polakach będzie gromadzony w tegorocznym spisie. Właściwie to podstawowe dane, wiek, adres zamieszkania, stan cywilny, obywatelstwo, poziom wykształcenia, ale także te dotyczące aktywności zawodowej czy stopnia niepełnosprawności

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne