Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

DODATKOWY NABÓR NA RACHMISTRZÓW SPISOWYCH W ZBLEWIE

opublikowano: 16 czerwca 2021

 • nabór

Wójt Artur Herold, który jest jednocześnie komisarzem spisowym w Zblewie, ogłasza dodatkowy otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych. To oni mają pomóc w zbieraniu danych. Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki: mieć ukończone 18 lat,cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

SPISAŁEŚ SIĘ PRZEZ INTERNET? SPRAWDŹ JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ W LOTERII!

opublikowano: 10 czerwca 2021

 • SPIS

Wziąłeś udział w spisie? Weź również udział w loterii i graj o nagrody. Po wypełnieniu formularza spisowego pobierz unikatowy 10-znakowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii i zarejestruj go na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/#formularz. Loteria podzielona jest na 6 etapów, w których rozlosowane zostaną karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 zł oraz finał – w którym do wygrania będzie 16 samochodów osobowych marki Toyota YARIS.  

JAK SPRAWDZIĆ TOŻSAMOŚĆ RACHMISTRZA?

opublikowano: 6 maja 2021

 • SPIS

W związku z rozpoczęciem pracy przez rachmistrzów telefonicznych od 4 maja br., informujemy w jaki sposób można zweryfikować jego tożsamość: poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/, poprzez kontakt z infolinią spisową numerem 22 279 99 99 (wybierz 1 – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań,  a następnie 2 – weryfikacja tożsamości rachmistrza).

OD 4 MAJA PRACĘ ROZPOCZYNAJĄ RACHMISTRZOWIE TELEFONICZNI

opublikowano: 4 maja 2021

 • RACHMISTRZ

Od 4 maja br. swoją pracę przez telefon rozpoczynają rachmistrzowie spisowi. Będą dzwonić z numeru 22 828 88 88.  Rachmistrz spisowy ma nadany oficjalny identyfikator wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe zawierający imię i nazwisko,  numer, godło, informację o przetwarzaniu danych osobowych. Tożsamość rachmistrza można sprawdzić na infolinii spisowej pod numerem 22 279 99 99 i również poprzez aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl/

POMÓŻ SENIOROWI SPISAĆ SIĘ BEZPIECZNIE!

opublikowano: 26 kwietnia 2021

 • senior

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich  mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą telefonu, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym) albo w formie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.

SPISAŁEŚ SIĘ JUŻ PRZEZ INTERNET? WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

opublikowano: 22 kwietnia 2021

 • SPIS

Wziąłeś udział w spisie? Weź również udział w loterii i graj o nagrody.  Po wypełnieniu formularza spisowego pobierz unikatowy 10-znakowy kod, uprawniający do wzięcia udziału w loterii. Zarejestruj otrzymany kod od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r. na stronie https://loteria.spis.gov.pl/. Oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS i sprawdź, czy wygrałeś!  Im szybciej zarejestrujesz się w loterii, tym więcej szans masz na wygraną!

KONKURS "DLACZEGO SIĘ LICZYMY?"

opublikowano: 14 kwietnia 2021

 • konkurs
Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej? Weź udział w konkursie związanym z odbywającym się właśnie Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań. Do wygrania cenne nagrody – dysk 1TB, bezprzewodowe głośniki JBL i inne.Aby wziąć udział konkursie należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”. Sposób realizacji – dowolny, czyli może to być wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp. Do konkursu uczeń może przystąpić indywidualnie, można też stworzyć zespół (maksymalnie 4-osobowy)

UWAGA - WAŻNE! JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPISIE?

opublikowano: 5 kwietnia 2021

 • SPIS

W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i jego wydłużeniem do 30 września br. uprzejmie informujemy, że podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis poprzez aplikację: kliknij tutaj  Przypominamy, że internetowo można się spisać również w urzędach gmin i wojewódzkich urzędach statystycznych na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach komputerowych przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

1 KWIETNIA RUSZA NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

opublikowano: 30 marca 2021

 • spis

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 przeprowadzony zostanie od 1 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r. Jest obowiązkowy i będzie realizowany za pomocą  interaktywnego formularza spisowego dostępnego na stronie Głównego Urzędu Statystycznego. Metody uzupełniające - to spis telefoniczny lub bezpośrednio przez rachmistrza spisowego.

TERMIN NABORU NA RACHMISTRZÓW SPISOWYCH PRZEDŁUŻONY DO 16 LUTEGO

opublikowano: 9 lutego 2021

 • nabór

Decyzją Dyrektora Centralnego Biura Spisowego, podjętą w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym, termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 na terenie całego kraju zostaje przedłużony do 16 lutego 2021 r.

NABÓR NA RACHMISTRZÓW SPISOWYCH W ZBLEWIE JUŻ OGŁOSZONY!

opublikowano: 28 stycznia 2021

 • spis

Wójt Artur Herold, który jest jednocześnie komisarzem spisowym w Zblewie, ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych. To oni mają pomóc w zbieraniu danych. Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki: mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią (...)

SPIS POWSZECHNY 2021 - PODSTAWOWE INFORMACJE

opublikowano: 28 stycznia 2021

 • spis

Narodowy Spis Powszechny 2021 potrwa od 1 kwietnia do 30 czerwca, z możliwością przedłużenia terminu do 30 września 2021 r. według stanu na 31 marca 2021. Wiadomo, jaki zakres informacji o Polakach będzie gromadzony w tegorocznym spisie. Właściwie to podstawowe dane, wiek, adres zamieszkania, stan cywilny, obywatelstwo, poziom wykształcenia, ale także te dotyczące aktywności zawodowej czy stopnia niepełnosprawności

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne