Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Uprzejmie informujemy, iż w najbliższą niedzielę tj. 1 sierpnia w naszej Gminie odbędzie się akcja szczepienia przeciwko COVID-19, zorganizowana przez Wojewodę Pomorskiego.

AKCJA SZCZEPIEŃ W PINCZYNIE

Szczepienia zostaną przeprowadzone w godzinach 8:00-17:30 w salce katechetycznej przy plebanii w Pinczynie. Nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja – wystarczy przyjść.

Obsługę szczepień przeprowadzi POLMED S.A ze Starogardu Gdańskiego. Służby medyczne będą szczepić szczepionką firmy Johnson&Johnson. Jest to szczepionka jednorazowa, która nie wymaga podania drugiej dawki. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Miejsce szczepień zostanie odpowiednio oznakowane tak, aby łatwo było tu trafić. Wszelkich informacji na temat szczepień na terenie Gminy Zblewo udziela sekretarz Gminy Zblewo Daniel Szpręga – kontakt: kom. 512 462 955, e-mail: d.szprega@zblewo.pl.

Jednocześnie POLMED SA. informuje, iż w przypadku młodszych osób tj. dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat istnieje możliwość szczepienia dwudawkową szczepionką firmy Pfizer w Centrum Medycznym POLMED w Starogardzie Gdańskim (osiedle Kopernika 21). Terminy dostępne są w rejestracji internetowej poprzez Internetowe Konto Pacjenta na pacjent.gov.pl lub też za pośrednictwem infolinii 989. Druga dawka szczepionki Pfizer podawana jest po 3 tygodniach.

  • szczepienia

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne