Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

BEZPŁATNY DOWÓZ MIESZKAŃCÓW NA SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

Wójt Gminy Zblewo informuje o możliwości bezpłatnego dowozu na szczepienia przeciwko COVID-19. Transport ten przewidziany jest dla osób niepełnosprawnych i mających kłopoty z poruszaniem się.

W Gminie Zblewo trwają przygotowania do wsparcia akcji szczepień przeciwko COVID-19. W Urzędzie Gminy w Zblewie prowadzone są spotkania i narady dotyczące uszczegółowiania i wdrożenia wytycznych dotyczących dowożenia potrzebujących wsparcia Mieszkańców na szczepienia.

Koordynatorami tej akcji na terenie naszej gminy są: sekretarz gminy Daniel Szpręga oraz inspektor Sylwia Podwojska. Zapewniamy, iż dołożymy starań, aby nikt z naszych Mieszkańców nie został bez pomocy i wsparcia w dotarciu na szczepienie. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Dane kontaktowe koordynatorów:
Daniel Szpręga, nr tel. 512 462 955, e-mail: d.szprega@zblewo.pl;
Sylwia Podwojska, nr tel. 536 954 922, e-mail: sylwiapodwojska@zblewo.pl.

I przypominamy, iż zapisy na szczepienia przyjmowane są:

- w przychodniach NZOZ MEDYK  - Zblewo ul. Kościerska 37c (nr tel. /58/ 560 90 60) i Centrum Medyczne POLMED – Zblewo, ul. Sportowa 3 (nr tel. /58/ 560 18 23) oraz  Polmed Semlin – Semlin 44 ( nr tel. /58/ 56 16 877);

- przez IKP (Internetowe Konto Pacjenta);

-  bądź przez infolinię 989.

Podczas zapisu/rejestracji na szczepienie należy zaznaczyć brak możliwości dotarcia do przychodni z powodu niepełnosprawności lub innych przeszkód, tak by koordynator mógł zaplanować transport na dany dzień. Uwaga – osoby, które już się zapisały, mogą uzupełnić swoje zgłoszenie o potrzebę zapewnienia transportu, kontaktując się przez infolinię, punkty szczepień lub IKP.

Uwaga! Osoby korzystające z transportu na szczepienie przeciw COVID-19 wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Prosimy pamiętać, że Urząd Gminy Zblewo nie organizuje szczepień.

Gmina nie zapewnia specjalistycznego transportu sanitarnego dla osób leżących.

  • sztab
    Narada służb (UG, GOPS, OSP, CUW) w sprawie wdrożenia wytycznych dotyczących dowozu Mieszkańców Gminy Zblewo do punktów szczepień

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne