Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W NIEDZIELĘ 1 SIERPNIA - AKCJA SZCZEPIEŃ W PINCZYNIE

opublikowano: 28 lipca 2021

  • szczepienia

Uprzejmie informujemy, iż w najbliższą niedzielę tj. 1 sierpnia w naszej Gminie odbędzie się akcja szczepienia przeciwko COVID-19, zorganizowana przez Wojewodę Pomorskiego. Szczepienia zostaną przeprowadzone w godzinach 8:00-17:30 w salce katechetycznej przy plebanii w Pinczynie. Nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja – wystarczy przyjść.

BEZPŁATNY DOWÓZ MIESZKAŃCÓW NA SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

opublikowano: 25 stycznia 2021

  • sztab

Wójt Gminy Zblewo informuje o możliwości bezpłatnego dowozu na szczepienia przeciwko COVID-19. Transport ten przewidziany jest dla osób niepełnosprawnych i mających kłopoty z poruszaniem się. Koordynatorami tej akcji na terenie naszej gminy są: sekretarz gminy Daniel Szpręga i inspektor Sylwia Podwojska. Zapewniamy, iż dołożymy starań, aby nikt z naszych Mieszkańców nie został bez pomocy i wsparcia w dotarciu na szczepienie. Zapraszamy do kontaktu z nami!

GMINNI KOORDYNATORZY DS. DOWOZU NA SZCZEPIENIE PRZECIWKO COVID-19

opublikowano: 18 stycznia 2021

  • KOORDYNATOR

Uprzejmie informujemy, iż dnia 14 stycznia 2021 roku Wójt Gminy Zblewo powołał gminnych koordynatorów ds. transportu pacjentów na szczepienia przeciwko COVID-19. Do ich zadań należy mi.in : organizacja transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień, organizacja akcji informacyjnej dot. szczepień...

JAK AKTYWOWAĆ INTERNETOWE KONTO PACJENTA?

opublikowano: 18 stycznia 2021

  • ikp

Wyjątkowy prezent dla seniorów przygotowało Ministerstwo Zdrowia, które z okazji Dnia Babci i Dziadka opracowało specjalny poradnik dla seniorów. Z poradnikiem bez stresu zalogujesz się na swoje Internetowe Konto Pacjenta. Poradnik zrozumiale, krok po kroku wyjaśnia, co to jest Internetowe Konto Pacjenta, jak się na nie zalogować i jak z niego korzystać.

REJESTRACJA NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

opublikowano: 15 stycznia 2021

  • szczepimy sie

Od 15 stycznia na szczepienia przeciw COVID-19 mogą zarejestrować się osoby powyżej 80. roku życia. Od 22 stycznia taką możliwość będą mieli także seniorzy, którzy skończyli 70 lat. Szczepienia dla tych grup rozpoczną się 25 stycznia 2021 r. Jak się zarejestrować? Rejestracja na szczepienia jest szybka i prosta. Możesz zarejestrować się na kilka sposobów:

PUNKTY SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19 W POWIECIE STAROGARDZKIM

opublikowano: 5 stycznia 2021

  • szczepienia

Mieszkańcy Gminy Zblewo będą mieli zapewniony dostęp do punktów szczepień przeciwko Covid-19. W serwisie rządowym gov.pl opublikowano już listę placówek, w których mają się odbywać szczepienia. Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień (m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, studenci medycyny). 

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne