Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KAMPANIA PROMOCYJNA GMINY ZBLEWO

„KOCIEWSKIE DELICYJE”
TO JE DOBRE, BO JE NASZE!

TWORZYMY WIELKĄ LISTĘ LOKALNYCH SPECJAŁÓW GMINY ZBLEWO!

Gmina Zblewo słynie ze wspaniałego jedzenia i lokalnych wyrobów najwyższej jakości! To właśnie tu, często od wielu pokoleń produkuje się pyszne, swojskie specjały, bez chemii i sztucznych polepszaczy, za to oparte na tradycyjnych recepturach i lokalnym produkcie o najwyższej jakości. Jesteśmy z tego dumni i chcemy się tym pochwalić na forum całego regionu i całej Polski!

Dlatego, z okazji Światowego Dnia Kociewia gorąco zapraszamy Państwa do udziału w I edycji kampanii promocyjnej „KOCIEWSKIE DELICYJE” czyli „To je dobre, bo je nasze!”. Pod tym hasłem kryje się tak naprawdę lista naszych specjałów - produktów lokalnych Gminy Zblewo. Chcemy pokazać je naszym Mieszkańcom, by byli dumni i przypomnieli sobie, że to co nasze jest najzdrowsze i najlepsze, wytwarzane tradycyjnie z pasji i z Natury, od pokoleń i z sercem... Chcemy pokazać je również turystom - by poznali nasze produkty i je pokochali! By przekonali się, że „Najlepiej Kociewie czuje się  w Zblewie!”. A jak się czuje? Odpowiedź jest jedna: smakuje PRAWDZIWIE, SWOJSKO I NATURALNIE!

Patronem naszej akcji jest Lokalna Organizacja Turystyczna „Kociewie”.

Zapraszamy do zgłaszania produktów na naszą Listę. Może to być każdy rodzaj żywności/przetworów/artykułów spożywczych/roślin /wyrobów etc, wytworzony u nas i przez nas. Wszystko to, z czego jesteśmy dumni i czym chcemy się pochwalić przed światem, jako najlepsze – bo nasze, naturalne i swojskie, z ziemi zblewskiej!

Zapraszamy nie tylko producentów/wytwórców, ale także naszych restauratorów z gminy Zblewo – wprowadźcie na stałe do swojej karty choć jedno tradycyjne, kociewskie danie i wpiszcie je na naszą listę, a zyskacie promocję w ramach kampanii „Kociewskie Delicyje”!

Co oferujemy? Nasza kampania promocyjna obejmuje:

  1. zebranie produktów na I edycję listy;
  2. przygotowanie wizytówek produktów tj. sesja fotograficzna, opis produktu wraz z listą miejsc, gdzie można go nabyć;
  3. opracowanie i wydanie FOLDERU PROMOCYJNEGO z opisem produktu, producenta i miejscami, gdzie można kupić/zjeść nasze lokalne, zblewskie produkty oraz dystrybucja folderu;
  4. Prawo do używania logotypu „Kociewskie Delicyje” –  Specjał Lokalny Gminy Zblewo;
  5. W niedalekiej przyszłości - oznakowanie sklepów, restauracji i punktów sprzedaży, gdzie można zjeść/kupić nasz produkt lokalny specjalnymi tabliczkami „KOCIEWSKIE DELICYJE - TU KUPISZ LOKALNE SPECJAŁY GMINY ZBLEWO”, a w sezonie - wspólne STOISKO z „Kociewskimi Delicyjami” na największych imprezach gminy i regionu;
  6. wspólną promocję w mediach;

Zapraszamy do kontaktu – promocja@zblewo.pl. Czekamy na Państwa zgłoszenia tj. deklaracje udziału w kampanii „Kociewskie Delicyje”  do 5 marca 2021. Karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

Niech świat się dowie, że Kociewie najlepiej smakuje w Zblewie!

  • delicyje

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne