Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

wspieraj naszych!

Kochani Mieszkańcy! Tegoroczne święta będą dla wielu z nas bardzo trudnym czasem. W przedświątecznej gonitwie pomyślmy o tych, którym pandemia tak bardzo utrudniła codzienne życie i pracę.

Co możemy zrobić? To proste! Choćby to, że robiąc świąteczne zakupy, skorzystamy z naszych lokalnych sklepów, punktów usługowych i firm. Ich oferta jest bogata i najwyższej klasy! Jest takie powiedzenie: „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie…”. I coś w tym jest!

Wspierajmy zatem naszych przedsiębiorców – zarówno tych dużych, z których nasza gminie słynie, jak i tych małych: rodzinne firmy z pięknymi tradycjami prowadzone w naszej gminie często od wielu pokoleń. Nasi rzemieślnicy bazują na tym, co najlepsze – na tradycji i doświadczeniu kilku pokoleń, na przywiązaniu do zdrowego, naturalnego i lokalnego produktu, a przede wszystkim: na wielkiej pasji i sercu. To, czy przetrwają w tych trudnych czasach zależy także od nas. Dlatego apelujemy - doceńmy, to co mamy! Doceńmy nasze!

Specjalnie dla Państwa będziemy przedstawiać oferty naszych przedsiębiorców, przygotowane dla Mieszkańców na święta. A potem, gdy święta się skończą – bądźmy z naszymi także po świętach... I zawsze!

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z gminy Zblewo! Przyślijcie nam swoje oferty, a my pokażemy je w naszym serwisie! Kontakt: promocja@zblewo.pl

********************
ZOBACZ NASZE OFERTY:

CATERING ŚWIĄTECZNY RESTAURACJI Z GMINY ZBLEWO

  • CATERING

Gorąco apelujemy – korzystajmy z usług naszych restauratorów! Specjalnie dla naszych Czytelników zebraliśmy świąteczną ofertą cateringową naszych restauracji, przygotowaną na Boże Narodzenie. Menu naszych lokalnych kuchni jest wyjątkowo smaczne, a dania przygotowane z najlepszych, lokalnych produktów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne