Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

RAPORT O STANIE GMINY ZBLEWO ZA 2018 ROK

Szanowni Państwo,

mam przyjemność oddać w Państwa ręce raport o stanie Gminy Zblewo za rok 2018. Wskazuje on obiektywnie na to, iż nasza Gmina z powodzeniem realizuje swoje zadania z pełnym zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.

Jako wójt jestem dumny, iż głównym wyznacznikiem wszelkich działań podejmowanych przez samorząd Gminy Zblewo jest dobro naszych Mieszkańców i troska o jakość ich życia. Dbałość o zachowanie tych zasad determinuje kierunki rozwoju naszej Gminy i sprawia, iż nasze działania przynoszą efekty – są bowiem skierowane na realne potrzeby naszych Mieszkańców.

Każdego dnia dokładam osobistych starań, aby podległy mi urząd oraz wszelkie inne jednostki organizacyjne nie tylko sumiennie realizowały swoje obowiązki, były w swych działaniach otwarte i przyjazne, ale przede wszystkim – aby były blisko ludzi, blisko naszych Mieszkańców. Cieszę się, że jako samorząd mamy trwałą, bezpośrednią więź z naszym społeczeństwem. Jestem przekonany, iż tylko ścisła współpraca władz Gminy z Mieszkańcami zapewnia jak najbardziej skuteczne działania. I jak dowodzi tego raport, który dziś Państwu przedstawiam – tak właśnie w naszej Gminie się dzieje.

Dlatego też, pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim środowiskom Gminy Zblewo za to, że każdego dnia aktywnie włączają się w pracę na rzecz rozwoju naszej Gminy. Jest to piękny przykład odpowiedzialnej postawy społecznej i dowód na wielką miłość do naszej wspólnej Małej Ojczyzny.

Artur Herold
Wójt Gminy Zblewo

 

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne