Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

- PRZEWIŃ STRONĘ  NIŻEJ, BY ZOBACZYĆ AKTUALNE OFERTY! -

MIESZKAŃCU:
#WSPIERAJNASZYCH! KORZYSTAJ Z USŁUG FIRM Z GMINY ZBLEWO!

PRZEDSIĘBIORCO:
PRZYŚLIJ NAM SWOJĄ OFERTĘ, POKAŻEMY JĄ NASZYM MIESZKAŃCOM!
(kontakt: promocja@zblewo.pl)

Drodzy Mieszkańcy, jak wszyscy wiecie, w związku z sytuacją epidemiczną i wprowadzonymi regulacjami prawnymi wiele naszych lokalnych firm musiało zawiesić lub znacząco ograniczyć swoją działalność. To dla przedsiębiorców bardzo trudny czas i walka o przetrwanie. Taki los spotkał m.in. branżę gastronomiczną, turystyczną, ale także florystyczną, fryzjerską czy kosmetyczną... Lista jest długa.

Niektóre firmy jednak nadal działają, nawet w tak trudnych warunkach jak obecnie, co wymaga od nich nadzwyczajnej logistyki. Gorąco polecamy ich usługi! Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Gminy Zblewo, którzy - mimo istniejących ograniczeń - prowadzą w tym trudnym czasie działalność, do promocji swojej oferty na naszej stronie! Kontakt: promocja@zblewo.pl. Kiedy tylko wróci „normalność” będziemy promować także firmy, które powrócą na rynek.

Specjalnie w tym celu utworzyliśmy zakładkę #wspierajnaszych (boczne menu na stronie głównej zblewo.pl). W tym właśnie miejscu będziemy publikować oferty naszych firm - codziennie nowe!

I apelujemy do mieszkańców: korzystajmy z naszych lokalnych sklepów i usług!
Nie odwołujmy wizyt/usług – przełóżmy je! A po tym trudnym czasie wróćmy do naszych ulubionych kosmetyczek, kawiarni, fryzjerów, restauracji…

----------------------------------------------------------

PYSZNY CATERING WIELKANOCNY Z DWORKU TUCHOLSKIEGO

opublikowano: 29 marca 2020

  • wspieraj

Niezmiennie apelujemy – w tym trudnym dla branży gastronomicznej czasie, szczególnie mocno #wspierajnaszych Przedsiębiorców! Korzystajmy z ich usług – z dowozem do domu. Dzisiaj przedstawiamy świąteczną ofertę Dworku Tucholskiego w Zblewie! W menu m.in. fantastyczny barszcz biały, tymbaliki drobiowe, karczek pieczony w sosie musztardowo-miodowym, kaczka z pieca pod jabłkami z sosem żurawinowym i szeroki asortyment wędzonek…

KONOPIELKA POWRACA! GOTUJEMY Z SERCEM, Z DUSZĄ, ZE SMAKIEM...

opublikowano: 27 marca 2020

  • konopielka

Mamy świetne wieści z naszego Gościńca Konopielka w Zblewie – już od jutra (28 marca) po dwutygodniowej przerwie „Konopielka” znów działa i gotuje - i to jak zawsze w pięknym, apetycznym stylu! Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich miłośników pysznej kuchni!  Poza dostępnym menu dla Gości przygotowano także zestawy dnia w cenie 25 zł lub tylko danie główne (20 zł). Istnieje możliwość zamiany zupy każdego dania na rosół. Polecamy odbiór dań osobiście lub z dowozem gratisowym przy zamówieniach powyżej 80 zł. Znamy fantastyczne menu na najbliższy tydzień!

RESTAURACJA POD KASZTANAMI PRZYJMUJE ZAMÓWIENIA NA CATERING WIELKANOCNY!

opublikowano: 27 marca 2020

  • catering

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Restauracji Pod Kasztanami w Zblewie (ul.Główna 6). Wprawdzie obecnie niestety nie zjemy tu obiadu czy deseru, ale już możemy zamówić pyszny catering na Święta Wielkanocne! Jak co roku restauracja pani Wiesi Knopy przygotowała bowiem apetyczne menu świąteczne –  same pyszności, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole.

#WSPIERAJNASZYCH! ZAMÓW NA WYNOS! - RESTAURACJA K2 W BORZECHOWIE

opublikowano: 26 marca 2020

  • K2

Drodzy Goście, zapraszamy do składania zamówień na wynos jak i również z dostawą do domu. Kontakt:  513 652 820 oraz  (58) 588 40 25. Zamówienia przyjmujemy w godz. 10:00 – 19:00. Płatność tylko gotówką!
Dostawa: do 10 km – gratis, powyżej 10 km - 10 zł. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jak i również smacznych dań! Wszystkich serdecznie pozdrawia ekipa restauracji K2 w Borzechowie!

BOGATA OFERTA DONER KING KEBAB – NA WYNOS I Z DOWOZEM!

opublikowano: 26 marca 2020

  • doner

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty jedzenia na wynos/z dowozem w Doner King Kebab w Zblewie przy ul. Szosa Borzechowska 1B! Czeka bogata oferta burgerów, kebabów, pizzy itp. W DONER KING KEBAB każdy szczegół ma znaczenie. Wszystkie potrawy przyrządzamy od podstaw, w oparciu o zdrowe i naturalne produkty. Dlatego postawiliśmy na mięso, które sami od wielu lat produkujemy. Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości i pełnego zadowolenia.

RÓŻE, TULIPANY, HORTENSJE...- ARTMOSFERA W ZBLEWIE ZAPRASZA!

opublikowano: 26 marca 2020

  • ART

Dzisiaj, w ramach naszej akcji #wspierajnaszych zapraszamy do zakupu przepięknych kwiatów z kwiaciarni ARTMOSFERA w Zblewie (ul. Główna 46)! Dzięki pomysłowości właścicielki kwiaciarni, możecie Państwo obejrzeć kwiaty i wybrać je wirtualnie, a potem tylko zapłacić i odebrać zakupy. Na fb Artmosfery można obejrzeć zdjęcia dostępnych kwiatów (są świeże róże i tulipany, ale także kwiatki doniczkowe - storczyki, hortensje, stokrotki, piękne Kalanchoe) oraz fantazyjne dekoracje – wszak wkrótce Wielkanoc!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne