Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Menu

Ankieta

Który projekt parku wybierasz?
ankieta zakończona
PARK HAFTU KOCIEWSKIEGO
51%
ZBLEWO NA OKRĄGŁO
49%
oddane głosy: 225

Nawigacja

  • AKTUALNOŚCI

Treść strony

W gminie Zblewo majówka zapowiada się na sportowo! Już 1 maja na Orliku w Borzechowie odbędzie się bowiem kolejna edycja festynu pn „ Od przedszkolaka do babci i dziadka”. Czeka moc atrakcji – sportowe rozgrywki, fantastyczne nagrody i pyszny poczęstunek, przygotowany przez Panie z KGW.

To wyjątkowa impreza, bo łącząca pokolenia w sportowej pasji. Co roku licznie biorą w niej udział nie tylko mieszkańcy, ale i goście, którzy zjeżdżają na majówkę do gminy Zblewo. W programie – wielopokoleniowe rozgrywki w piłkę nożną, siatkówkę, tenis stołowy, szachy, rzut do celu, ścianka wspinaczkowa, przeciąganie liny i wiele, wiele innych…  Każdy uczestnik za swój aktywny udział ma szansę wygrać nagrodę. I to jaką! W poprzednich edycjach były rowery, deskorolki i rolki, piłki, namioty, a nawet ponton. W tym roku Organizatorzy obiecują, że będzie jeszcze bardziej sportowo, kolorowo, radośnie i po prostu warto być tego dnia na festynie! Imprezę poprowadzi „Harry & Kabi”. Atrakcji z pewnością nie zabraknie, a patronat nad festynem sprawuje wójt gminy Zblewo Artur Herold.

Skąd inicjatywa takiej imprezy właśnie w Borzechowie? Odpowiedź jest krótka – bo mocno bije tu sportowe serce i pasja. I właśnie z tej pasji animatorów miejscowego Orlika zrodził się pomysł festynu. Jarosław Klimowicz, animator Orlika w Borzechowie od lat prowadzi tu drużyny młodzieżowe, a teraz – dziecięce. Sam jest wychowankiem i byłym zawodnikiem Lechii Gdańsk, a teraz – jako trener – przekazuje swą sportową pasję kolejnym pokoleniom. A jak pokazuje frekwencja na corocznym Festynie Orlikowskim – sport w Borzechowie ma się bardzo dobrze. Aby się o tym przekonać – zapraszamy 1 maja (w godz.12.00-16.00) do Borzechowa! To będzie z pewnością bardzo udane i zdrowe popołudnie!

Uwaga! W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych impreza zostanie przeniesiona na inny termin, o czym organizatorzy festynu (animatorzy Orlika oraz ZSP w Borzechowie) niezwłocznie poinformują na stronie internetowej gminy – www.zblewo.pl.

 

  • plakat majówka

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 579949
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2017-11-23 14:27

GMINA ZBLEWO

ul. Główna 40,
83-210 Zblewo

Bank Spółdzielczy Skórcz O/Zblewo,
55 8342 0009 4000 0101 2000 0002

Dane kontaktowe

Tel. 58 588 45 67, 588 43 81,

Fax 58 588 45 69,

e-mail: gmina@zblewo.pl
 

Odnośniki

Metryka strony

Licznik odwiedzin strony: 606279
Ostatnia aktualizacja strony: 2017-11-23 14:27

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl