Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

MOŻE I CHŁODNO, ALE – NIE GŁODNO! KAMP KOCIEWIE WYSTARTOWAŁ!

opublikowano: 2 maja 2019

  • kamp

Dzisiaj, punktualnie o godz.12:00 I Kamp Kociewie – wystartował! Mimo chłodu pierwsi goście zjeżdżają już do Semlina, a wszystkich witają wspaniałe zapachy pysznej, swojskiej kuchni… A wszystko to za sprawą naszych Pań Gospodyń z KGW Jezierce, które czekają na Państwa i obiecują, że nakarmią wszystkich – do ostatniego gościa! A zatem Kamp Kociewie rozpoczął się może i chłodno, ale na pewno – nie głodno! A jakie przysmaki przygotowały nasze Panie Gospodynie? Wspaniały, swojski chleb i bułeczki, domowy smalec i ogóreczki kiszone, fantastyczny żurek i bigos, krokiety oraz placuszki-pizzerinki z patelni, i to smażone na świeżo!

JUZ DZIŚ RUSZA KAMP KOCIEWIE! CZEKAMY NA WAS!

opublikowano: 2 maja 2019

  • kamp

Od dziś tj. czwartku (2 maja) do soboty (4 maja) w Semlinie trwać będzie KAMP KOCIEWIE. Zapraszamy serdecznie  – nie wystraszcie się pogody, bo zatroszczymy się o Was jak najlepiej! Specjalnie do gości Browar Czarna Owca zbudował specjalny Taproom U Czarnej Owcy, a Panie Gospodynie z Gminy Zblewo zadbają, aby pysznego, swojskiego jadła Wam nie zabrakło!

UWAGA! Z POWODU ZŁEJ POGODY FESTYN W BORZECHOWIE ZOSTAJE ODWOŁANY!

  • ODWOŁANA

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, iż w trosce o naszych Gości, planowany na dziś festyn sportowo-rekreacyjny „Od przedszkolaka do babci i dziadka” w Borzechowie z powodu złej pogody zostaje ODWOŁANY. Prawdopodobnie impreza zostanie przeniesiona na 1 czerwca. Za zmianę przepraszamy, jednak jak sami Państwo widzicie (i czujecie) – pogoda jest mało „majówkowa”.

MAJÓWKA 2019: ZAPRASZAMY NA SPACER PO ARBORETUM W WIRTACH!

  • WIRTY

Bez względu na pogodę – Arboretum w Wirtach jest najlepszym miejscem na majówkowy spacer! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca.  Właśnie teraz, na przełomie kwietnia i maja w ogrodzie wszystko kwitnie, oszałamiająco pachnie, a ogród mieni się dziesiątkami barw! Warto znaleźć w majówkę chwilę czasu, by przyjechać do Wirt i nacieszyć swoje oczy choćby pięknymi magnoliami, z których arboretum słynie. Kwitną teraz także piękne zawilce, leśne fiołki, sasanki, pierwiosnki, a drzewa owocowe obsypały się słodkimi kwiatami!

MAJÓWKA 2019: PRZED NAMI - FESTYN W BORZECHOWIE PEŁEN ATRAKCJI!

  • FESTYN

Już za kilka dni – a dokładnie 2 maja (czwartek) - kolejna edycja festynu „Od przedszkolaka do babci i dziadka!”. To jedna z najbardziej lubianych i popularnych imprez, które odbywają się podczas majówki w naszym regionie. Festyn odwiedzają całe rodziny, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie – są gry i zabawy dla młodszych i dla starszych, są konkursy z nagrodami, muzyka, dużo dobrej zabawy i pyszne jedzenie. Jak co roku serwować je będzie tutejsze Koło Gospodyń Wiejskich „Modraki”. Będzie też loteria fantowa z fantastycznymi nagrodami – do wygrania będzie nie jeden, a kilka rowerów! Impreza odbędzie się na placu przed borzechowską szkołą. Startujemy od godz.12:00. Serdecznie zapraszamy!

MAJÓWKA 2019: ZAPRASZAMY NA KAMP KOCIEWIE DO SEMLINA!

  • kamp

Kamp Kociewie to idealna propozycja na słoneczną majówkę w klimacie kociewskiego folkloru. Pakujcie więc plecaki i przybywajcie do gościnnego Semlina. To urokliwie położona wieś w gminie Zblewo. Dokoła lasy, piękne jezioro w centrum wsi oraz nasz lokalny, rzemieślniczy browar Czarna Owca. Przypomnijmy, iż właśnie tu uwarzono najlepsze polskie piwo 2017 roku, nagrodzone w XI edycji Konkursu Piw Rzemieślniczych! W tym roku browar zaprasza mieszkańców i gości na pierwsze Kamp Kociewie. Co kryje się pod tą nazwą? Prawdopodobnie najlepsza pod słońcem majówka na Kociewiu czyli pyszne, tradycyjne kociewskie jedzenie, przygotowane przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne