Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

ZAPRASZAMY DO II EDYCJI SZKOŁY INICJATYW STRAŻNICZYCH

opublikowano: 7 października 2019

  • sis

Sieć Obywatelska Watchdog Polska, stowarzyszenie działające na rzecz prawa do informacji, ogłasza nabór do Szkoły Inicjatyw Strażniczych dla osób aktywnie działających w swojej lokalnej społeczności. Szkoła Inicjatyw Strażniczych (SIS) to cykl szkoleń dla mieszkańców gmin, którzy przyglądają się pracy lokalnych władz, zadają im pytania, zabierają głos w sprawach publicznych i działają na rzeczy zmiany w przypadku zdiagnozowania problemów tam, gdzie mieszkają.

DOŁĄCZ DO AKCJI "MASZ GŁOS!"

opublikowano: 6 września 2019

  • MASZ GŁOS

Ruszyła kolejna edycja akcji Masz Głos – przedsięwzięcia, które pomaga zmieniać najbliższe otoczenie tak, aby mieszkańcom żyło się wygodniej, ciekawiej, łatwiej. Chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin bądź czystszym powietrzu? Dołącz do akcji Masz Głos – rejestracja trwa przez cały wrzesień na stronie www.maszglos.pl. Udział jest bezpłatny, a zgłosić się może każdy – wystarczy zapał do działania na rzecz Twojej miejscowości. Najskuteczniejsi mogą zdobyć nagrodę Super Samorząd.

OGŁOSZENIE O ZAMIARZE PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZÓW O CHARAKTERZE UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO

  • cuw

Na podstawie art. 23 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r. poz. 2016 z późn. zm.), Gmina Zblewo ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, którego przedmiotem będzie zawarcie umowy w okresie roku szkolnego od 01.09.2020 r. do końca roku szkolnego na świadczenie usług w zakresie gminnego publicznego transportu zbiorowego ...

ZAKAZ DOKARMIANIA DZIKÓW NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

  • dzik

Wójt Gminy w Zblewie informuje, na podstawie pkt.3.10 załącznika do Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju wsi w sprawie wprowadzenia w 2019 r. na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej „Programu mającego na celu wczesne wykrycie zakażeń wirusem wywołującym afrykański pomór świń i poszerzenie wiedzy na temat tej choroby oraz jej zwalczanie”, o obowiązku zakazu dokarmiania dzików. W załączeniu skan Rozporządzenia. Warto się z im zapoznać.

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE!

opublikowano: 9 kwietnia 2019

  • szkolenie

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Starogardzie Gdańskim w dniu 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 organizuje szkolenia teoretyczne z zakresu wiedzy wymaganej od osób wykonujących czynności związane z uśmiercaniem zwierząt kopytnych (cielęta do 6 miesiąca życia; świnie, owce, kozy) do celów własnej konsumpcji domowej. Osoby zainteresowane uczestnictwem w w/w szkoleniu powinny zgłosić się do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Starogardzie Gdańskim w terminie do 10 kwietnia br. celem złożenia stosownego wniosku i opłaty skarbowej w wysokości 17 zł.

PROŚBA O POMOC. ZAGINĄŁ KOTEK!

opublikowano: 11 marca 2019

  • kotek

Szanowni Państwo, publikujemy apel naszej mieszkanki, której ukochany pupil - kot zaginął na początku lutego. Wraz z panią Karoliną prosimy o pomoc w jego odnalezieniu. Drodzy MIeszkańcy Zblewa i okolic!  Dnia 03 lutego zniknęła moja kotka. Ma charakterystyczne umaszczenie z przewagą czarnego i rudego koloru. Jej pyszczek na środku jest przedzielony ciemną kreską (widać na zdjęciu). Miała na sobie czerwoną obrożę przeciwpchelną. Jeśli ktoś ja "przygarnął" niech odda. Bardzo wszyscy tęsknimy. Proszę o kontakt pod nr tel. 508949808.

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY INICJATYW STRAŻNICZYCH

opublikowano: 11 lutego 2019

  • ogłoszenie

Sieć Obywatelska Watchdog Polska, stowarzyszenie działające na rzecz prawa do informacji, ogłasza nabór do Szkoły Inicjatyw Strażniczych dla osób aktywnie działających w swojej lokalnej społeczności.

 

KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU

opublikowano: 29 stycznia 2019

  • konkurs ofert

Wójt Gminy Zblewo, działając na podstawie art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz.450 ze zm.) ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rozwoju kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Zblewo w 2019 r. Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zblewo (link). Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Zblewo – Agnieszka Sender, tel. (58) 588 43 81, wew.22.

RUSZA OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSE 2019

opublikowano: 24 stycznia 2019

  • konkurs

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.  Program skierowany jest do fundacji i stowarzyszeń z miejscowości do 20 000 mieszkańców oraz domów kultury i bibliotek, które otrzymały co najmniej jedną dotację w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse od 2007 roku.  Celem konkursu jest wsparcie projektów, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.  W konkursie można uzyskać dotację do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy 1 lipca 2019 r. a 30 listopada 2020 r. (prowadzone ze stałą, minimum 20-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat z miejscowości do 20 tys. mieszkańców).

PROŚBA O POMOC. ZAGINĄŁ PIES. CZEKA NAGRODA!

opublikowano: 17 stycznia 2019

  • PIES

Publikujemy prośbę pani Ewy o pomoc w odnalezieniu jej czworonożnego przyjaciela. Pies zaginął na początku roku w okolicach Zblewa. Zrozpaczeni właściciele będą wdzięczni za jakiekolwiek informacje na temat ich pupila. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne