Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Serdecznie zachęcamy wszystkich Organizatorów wydarzeń realizowanych dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości do przesyłania informacji na ten temat.
Chętnie je opublikujemy tak, aby jak najwięcej mieszkańców mogło wziąć w nich udział.
Świętujmy ten wielki dzień razem!

---------------------------------------------------------------------------

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - RÓŻANIEC W INTENCJI OJCZYZNY

opublikowano: 8 listopada 2018

  • różaniec

Z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę, w niedzielę - 11 listopada – nasza Parafia św. Michała Archanioła w Zblewie zaprasza na różaniec w intencji Ojczyzny. Spotykamy się przy pomniku NMP Królowej Polski, tuż po wieczornej mszy św. Jak apeluje w ogłoszeniach parafialnych ks. Proboszcz - przynieśmy ze sobą znicze i pamiętajmy również wywiesić flagi narodowe!

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - ZBLEWO

  • zblewo

Wójt Gminy Zblewo Artur Herold oraz społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie serdecznie zapraszają na obchody STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, które odbędą się 9.11.2018 r. (tj. piątek).

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE

  • KLESZCZEWO

Ciesząc się z 100-lecia odzyskania niepodległości, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kleszczewie Kościerskim serdecznie zaprasza na Wieczornicę Patriotyczną pn. „Wiek Niepodległości” - zapraszamy 8 listopada (czwartek) o godz.18:00.

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - BORZECHOWO

  • borzechowo

Społeczność ZSP w Borzechowie serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców i Gości na WIECZORNICĘ PATRIOTYCZNA Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI, która odbędzie się dnia 9. listopada 2018r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej szkoły w Borzechowie. W tym samym dniu odbędzie się też apel patriotyczny i bicie rekordu dla Niepodległej we wspólnym śpiewaniu hymnu. Serdecznie zapraszamy!

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - PINCZYN

  • pinczyn

„Nie pytajcie co może uczynić dla Was Ojczyzna, Pytajcie co Wy możecie dla niej uczynić”. Zespół Kształcenia i Wychowania serdecznie zaprasza na wieczorek historyczny – „Droga mieszkańców Pinczyna do niepodległości”, który odbędzie się w dniu 9 listopada 2018 roku o godz. 17.00 w świetlicy szkolnej.

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - BYTONIA

  • BYTONIA

ZSP w Bytoni oraz Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają 16.11.2018 (piątek) o godz.18:00 na „Wieczór słowno-muzyczny z nutą patriotyczną oraz wystawę malarstwa – polskie pejzaże”. W programie: występ zespołu CANTO z przyjaciółmi, występ zespołu nauczycieli, wernisaż prac Malwiny Dzwonkowskiej, Zofii Sumczyńskiej i Krzysztofa Bagorskiego...

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne