Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W sezonie letnim 2018 w gminie Zblewo będzie funkcjonować jedno kąpielisko – nad Jeziorem Borzechowskim Wielkim w „Jeziorniku”.

Sezon kąpielowy w gminie Zblewo został wyznaczony na okres od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. W tym czasie będzie można bezpiecznie kąpać się na kąpielisku w Ośrodku Wypoczynkowym Jeziornik. Bezpiecznie – czyli pod opieką wykwalifikowanego ratownika. Organizatorem kąpieliska jest RK TOURIST Rafał Kiedrowski. Mimo, iż kąpielisko działa na terenie ośrodka, wstęp jest tu otwarty – z tym, że w weekend i dni słoneczne za stosowną opłatą. Wynosi ona 5 zł od osoby dorosłej i 2 zł od dziecka. O szczegóły korzystania z kąpieliska należy zapytać w recepcji ośrodka.

A co z innymi kąpieliskami w gminie – m.in. w bardzo popularnym wśród mieszkańców i turystów Twardym Dole? Prawdopodobnie (tj. po złożeniu odpowiedniego wniosku przez organizatorów) w tym sezonie będą one funkcjonować jako miejsca okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli. Szczegółowe informacje na temat miejsc do kąpieli publikowane są w BIP Gminy Zblewo, zakładka: „kąpieliska”.

 

  • na zdjęciu: jezioro Niedackie - Twardy Dół, teren Ośrodka Wypoczynkowego w Twardym Dole

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne