Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Szukasz atrakcyjnego, doskonale zlokalizowanego terenu inwestycyjnego? I to naprawdę za niewielkie pieniądze? Jeśli tak – ta oferta Gminy Zblewo z pewnością Cię zainteresuje!

ATRAKCYJNE DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ. WKRÓTCE PRZETARG!

Gmina Zblewo wystawiła na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki inwestycyjne – o wielkości od 0,3 do 3,4 ha. Działki są świetnie zlokalizowane – przy drodze krajowej nr 22 (pomiędzy Zblewem a Bytonią), a w niedalekiej odległości są aż 3 węzły autostrady A1 (Pelplin,  Swarożyn, Warlubie). Dla nieruchomości uchwalony jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, ale jak deklaruje Urząd Gminy w Zblewie istnieje możliwość jego zmiany. Okazyjna cena – ok. 21,50 zł/m2 czyni tę ofertę nadzwyczaj ciekawą!

Przetarg na sprzedaż działek odbędzie się 22 października 2019 roku ( wtorek) o godz.11:00 na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zblewie. Wadium płatne do 18 października.

Dlaczego warto inwestować w gminie Zblewo? Choćby dlatego, że to jedna z najprężniej rozwijających się gmin Pomorza. Świadczą o tym obiektywne wskaźniki, a samorząd wspiera przedsiębiorców. Przypomnijmy, iż właśnie tu aktywnie działa Rada Gospodarcza przy Wójcie Gminy Zblewo, a dynamiczny rozwój lokalnych firm jest faktem. Przez teren gminy przebiega nowo wybudowany gazociąg, a Gmina systematycznie wzmacnia infrastrukturę drogową. Z pewnością jest to wielkim atutem i wzmocni to dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gminy Zblewo. Kontakt: Urząd Gminy w Zblewie, tel. (58) 588 43 81, biuro nr 17.

  • wykaz działek na sprzedaż
  • działki

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne